Jak wybrać najlepszy kubek podróżny na kemping

Jeśli szukasz kubka podróżnego, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wielu obozowiczów szuka takiego, który można myć w zmywarce, który można złożyć i który ma pokrywę. Każdy z nich ma kilka zalet, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który z nich jest najlepszy dla Ciebie. Niektóre z najlepszych kubków podróżnych są wykonane z solidnych materiałów i posiadają cechy, które sprawiają, że są przydatne w różnych sytuacjach.

Możliwość mycia w zmywarce

Chociaż kubki nadające się do mycia w zmywarce są wygodne, musisz zadbać o bezpieczeństwo swojego kubka biwakowego. Większość kubków biwakowych jest wykonana z emaliowanej stali lub plastiku. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany kubek nadaje się do mycia w zmywarce, pamiętaj, aby przed zakupem przeczytać etykietę producenta. W przeciwnym razie możesz go zniszczyć. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele kubków biwakowych nadających się do mycia w zmywarce, więc łatwo znajdziesz taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.
Kubek Umie Chef jest przystosowany do mycia w zmywarce i wykonany ze stali nierdzewnej 18/8 przystosowanej do kontaktu z żywnością. Jego podwójne ścianki izolują próżniowo, dzięki czemu napój pozostaje gorący przez kilka godzin. Jego wygodna konstrukcja sprawia, że jest to idealny kubek dla miłośników głębokiego L i obozowiczów, którzy chcą zabrać swoją kawę ze sobą. Kubek Umie Chef nadaje się do mycia w zmywarce i jest niezwykle uniwersalny, a także jest jednym z najlepiej wyglądających kubków biwakowych dostępnych na rynku.
Kubki emaliowane to doskonały wybór, jeśli biwakujesz lub wędrujesz w gorącym klimacie. Powłoka emaliowana jest odporna na ciepło z kuchenki lub ogniska, a większość z nich jest w wesołych kolorach, takich jak czerwony, żółty lub niebieski. Te kubki nadają się do mycia w zmywarce, a niektóre mają nawet składane uchwyty, aby ułatwić pakowanie. Dander Enamel Mug jest przystosowany do mycia w zmywarce i niedrogi, a także przekazuje 50 organizacji charytatywnych i non-profit.
Większość kubków biwakowych nadaje się do mycia w zmywarce, ale nadal trzeba je myć ręcznie. Nie nadają się do mycia w zmywarce, ponieważ wysoka temperatura zmywarki może uszkodzić uszczelnienie próżniowe. Na szczęście kubki biwakowe zmieszczą się w zmywarce bez uszkodzeń, ale naczynia emaliowane stracą swój blask, jeśli nie będą myte ręcznie. Jeśli więc wybierasz się na kilka dni na plażę, pamiętaj, aby kupić kubek nadający się do mycia w zmywarce.

Jest składany

Jeśli lubisz spędzać czas na łonie natury i uwielbiasz ideę robienia przerwy na kawę w wielkim plenerze, składany kubek może być idealnym akcesorium. kuchenka na biwak Biwakuje Ten kubek został wykonany z myślą o biwakowaniu, a jego kompaktowy rozmiar i lekka konstrukcja sprawiają, że jest świetnym towarzyszem podczas aktywności na świeżym powietrzu. Ten kubek nadaje się również do mycia w zmywarce, więc nie musisz się martwić o szorowanie po każdym napoju.
Składany kubek wykonany jest z silikonu wolnego od BPA i składa się do zaledwie 0,75 cala wysokości. Pokrywa odłącza się, aby odsłonić wygodne pudełko na tabletki, torebkę na herbatę i składany uchwyt, który można przywiązać do plecaka. Składany kubek waży mniej niż dwie uncje i mieści 12 uncji płynu.
W przeciwieństwie do tradycyjnego kubka, składany kubek pakuje się niemal na płasko. Są łatwe w czyszczeniu, a pokrywkę można łatwo zdjąć, aby ułatwić czyszczenie. Składane kubki są również lekkie, dzięki czemu idealnie nadają się na biwak i grillowanie. Składany kubek można łatwo schować do plecaka lub zabrać ze sobą na wycieczkę. Jest to również idealne rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych, ponieważ można go użyć, gdy jesteś w drodze.
Jaki materiał jest najlepszym składanym kubkiem na biwak? Najważniejszą kwestią jest trwałość. Składany kubek musi wytrzymać częste użycie, co może sprawić, że będzie podatny na pęknięcia i roztrzaskanie. Metalowe i plastikowe kubki są lekkie, ale nie tak trwałe jak tytan lub stal nierdzewna. Choć są tańsze, to przy odpowiednim użytkowaniu są mniej podatne na odpryski i pęknięcia. Możesz również zdecydować się na metalowe kubki pokryte emalią, jeśli chcesz wybrać zabawny wzór.

Mieści do 16,2 płynnych uncji

Zastanawiasz się jak przeliczyć 16 uncji na mililitry? W takim razie skorzystaj z tego poręcznego wykresu konwersji. Pokaże Ci on ilość w płynnych uncjach, a także ile mililitrów znajduje się w 16 uncjach. Jest to również pomocne, aby wiedzieć, ile uncji równa się jeden litr. Poniższy wykres jest pomocny zarówno dla imperialnych jak i amerykańskich płynnych uncji.
Dla jasności, najpierw zdefiniujmy, czym jest uncja. Uncja to 16,2 grama, czyli 0,57 uncji. W sklepach detalicznych w Stanach Zjednoczonych jednostka ta znana jest jako międzynarodowa uncja avoirdupois, czyli IAO. Dlatego właśnie uncja jest tak ważna. Na przykład, jedna uncja płynu waży 0,57 grama. Zatem kubek o pojemności 16,2 fl oz pomieści około pół filiżanki.